Jūnijs
BET MOZUS TAUTAI TEICA: "NEBAIDIETIES, PALIECIET UN SKATIET KUNGA GLĀBŠANU."
2Moz 14:13
Lai top gaisma

UZSĀKTA JAUNA PIETEIKŠANĀS IESVĒTES MĀCĪBU KURSAM!

iesūtīts: 2022.10.11 13:26
Mācības tiks organizētas gan klātienē Tukuma evaņģēliski draudzes namā, gan attālināti – Zoom platformā. Iepazīšanās nodarbība notiks 2022. gada 29. novembrī plkst. 18.30. Kristības un iesvētības plānotas 2023. gada pavasarī. Šīs iesvētes mācības kā kopīgs nodarbību cikls tiek organizēts Tukuma un Ārlavas draudzēs.

Iesvētes mācības ir sadalīts 7 nodarbību vakaros. Obligāts ir viss iesvētes kursa apmeklējums.

Pēc apmācību kursa un iesvētībām dalībnieki varēs plānot bērnu kristību notikumus, kļūt par krustvecākiem vai gatavoties laulībām. Raugoties nākotnē ar cerību, rēķināsimies ar reālo situāciju un ārēji noteiktiem apstākļiem. Apmācības notiks, ja iesvētes grupā pieteiksies vismaz minimāls dalībnieku skaits.

No katra dalībnieka tiek sagaidīta ieinteresētība, nedalīta uzmanība un gatavība piedalīties visās organizētajās nodarbībās. Paralēli mācībām dalībniekiem jāpiedalās draudzes dievkalpojumos klātienē. Plānots, ka viena nodarbība ilgs aptuveni 3 stundas otrdienās vai trešdienās vienu vai divas reizes mēnesī, un iesvētes mācību nodarbību grafiks ar dalībniekiem galīgi tiks saskaņots iepazīšanās nodarbībā.

Mācības notiks lekcijas un diskusiju formātā ar digitāliem prezentācijas materiāliem. Visai sniegtajai informācijai skaņas un attēla formātā būs iespēja sekot līdzi zoom platformā. Katra nodarbība tiks ierakstīta kā video lekcija un būs pieejama draudzes mājaslapas slēgtā sadaļa www.tukumabaznica.lv.

Dalībniekiem būs jāapgūst iesvētes nodarbību materiāli, kas būs izvietoti draudzes mājas lapā. Informācijas apmaiņai un savstarpējai komunikācijai dalībniekiem tiks izveidota WhatsApp grupa.

Lai iegūtu papildus informāciju, zvaniet draudzes mācītājam Mārcim mob. 29145305. Pēc pieteikuma formas aizpildīšanas, dalībnieki saņems papildus informāciju e-pastā.

Dalībnieki: no 15 gadu vecuma.

Klātienes norises vieta: Tukuma evaņģēliski luteriskās draudzes nams Brīvības laukums 1, Tukums, Tukuma novads.

Reģistrēšanās: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScGECiE5fCrM_9-L44OUQY7uOTWLaL_7LEB1E7lTPL81tvSZQ/viewform

❗️Pieteikšanās līdz 25. novembrim!

Uzsākot apmeklēt iesvētes mācības, jāveic draudzes locekļa ikgadējais ziedojums.

« atpakaļ

Mazais svētbrīdis

Lai jūsu sirdis ir pie Kunga, mūsu Dieva.
1Ķēn 8:61

Pāvils raksta: Brāļi, es nedomāju par sevi, ka esmu jau ieguvis, bet vienu gan – aizmirs- dams to, kas aiz muguras, un tiekdamies pēc tā, kas priekšā, es dzenos uz mērķi – iegūt balvu, uz kuru Dievs aicina augšup Kristū Jēzū.
Flp 3:13–14

Māc 11:1–8
Gal 5:16–24
Mt 16:13–20

Pierakstīties jaunumiem

Lūdzu pierakstieties jaunumiem, ja vēlaties e-pastā regulāri saņemt draudzes aktualitātes

INFORMĀCIJAS LAPIŅA

Ārlavas ev.lut. draudze © 2020. Visas tiesības paturētas. Dizains: Provincentrs; Programmatūra: GlobalPRO »