Maijs
Ver savu muti mēmo vietā, aizstāvi visus kam spēki zūd. (Sak 31:8)
Lai top gaisma

Aptauja par iesvētes mācībām

iesūtīts: 2021.03.04 13:31
Aicinām aizpildīt aptauju tiem, kuriem ir interese par iesvētes mācībām draudzē, kas plānotas kā 7 nodarbību cikls no 2021. gada maija līdz jūlijam. Iesvētes kurss paredzēts tiem, kas vēlas iepazīties ar kristietības mācības pamatprincipiem, gatavojas savām vai bērnu kristībām, vēlas kļūt par krustvecākiem vai gatavojas laulībām baznīcā.

Mācību norise: Vienu divas līdz trīs reizes mēnesī attālināti Zoom platformā, trešdienās plkst. 18.00. Iesvētes mācību dalībniekiem būs pieejami sagatavoti materiāli, kas palīdzēs orientēties piedāvātajā mācību saturā. Norises laikā no dalībniekiem tiks sagaidīta atgriezeniskā saite un iesaiste, lai raisītu katra dalībnieka dzīvu interesi par mācību laikā apskatītajiem tematiem. Mēs dosimies aizraujošā apmācību ceļā attālināti, lai tā noslēgumā baznīcā un klātienē svinētu jūsu skaistos dzīves notikumus! Līdz ar to apmācībās ir iespējams piedalīties no jebkuras vietas pasaulē! Šobrīd ir iecere, ka iesvētības varētu notikt augustā.

Vienas nodarbības ilgums: līdz 3 stundām, ar nelieliem 10 minūšu starpbrīžiem.

Dalībnieki: no 16 gadu vecuma. Kurss ieteicams arī tiem, kas iesvētes mācības vēlas apmeklēt atkārtoti vai vēlas atjaunot draudzes piederību.

Iesvētes mācību izsludināšana atkarīga no kandidātu intereses. Sekojiet līdzi informācijai draudzes FB kontā un mājaslapā www.arlavasbaznica.lv. Ja jums ir jautājumi, jūs varat sazināties ar mācītāju E-pastā, WhatsApp vai pa mobilo tālruni. Mācītāja Mārča Zeiferta kontaktinformācija atrodama draudzes mājaslapā.

Aptauju meklēt šeit

« atpakaļ

Mazais svētbrīdis

Sv. Filips un Jēkabs – apustuļi

Jes 30:15–21; Ef 1:3–10; Jņ 14:1–14

Krāsa: sarkana

Redzi, Kungam, tavam Dievam, pieder debesis un debesu debesis, zeme un viss, kas uz tās!
(5Moz 10:14)

Pielūdziet to, kas radījis debesis un zemi, jūru un ūdens avotus!
(Atkl 14:7)

5Moz 8:11–20 vai 5Moz 18:15–22; Jk 1:16–27; Lk 11:1–13

Pierakstīties jaunumiem

Lūdzu pierakstieties jaunumiem, ja vēlaties e-pastā regulāri saņemt draudzes aktualitātes

INFORMĀCIJAS LAPIŅA

Ārlavas ev.lut. draudze © 2020. Visas tiesības paturētas. Dizains: Provincentrs; Programmatūra: GlobalPRO »