Februāris
Lai top gaisma

Uzlabots draudzes mājas lapas vizuālais izskats un darbība

iesūtīts: 2021.02.08 13:02
Februāra sākumā ir notikuši būtiski draudzes mājas lapas uzlabošanas darbi. Mājas lapa ieguvusi pavisam jaunu izskatu un satura apskatīšanas iespējas. Šeit atrodama informācija par draudzi un tās dzīves notikumiem, kā arī atstātas sadaļas no iepriekšējās mājas lapas satura. Apmeklētājiem padarīta vienkāršāka iepazīšanās ar ievietoto informāciju, jo iepriekšējais izskats un iespējas bija tehnoloģiski novecojušas.

Mājas lapā katru dienu var atrast tās dienas lasījumus sānu rubrikā „Mazais svētbrīdis”. Savukārt augšējā daļā ietverts mēneša lozunga teksts. Atverot mājas lapu, atrodama sadaļa ar īsu mācītāja uzrunu. Pirmo mājas lapas atvērumu papildina ziņu aktualitātes. Mūsdienām atbilstošāks risinājums piemeklēts fotogrāfiju galerijai resursu sadaļā. 

Mājaslapā iespējams ievietot arī cita satura informāciju no draudzes sociālajiem tīkliem YouTube, Twitter u.c. Lai saņemtu informāciu par mājas lapā ievietotām ziņām, iespējams pierakstīties sadaļā "pierakstīties jaunumiem". No iepriekšējās mājas lapas ir pārcelta apkopotā informācija par baznīcas un draudzes vēsturi sadaļā „Laikmetu liecības”. 

Mājas lapas satura veidošanā aicinām iesaistīties draudzes locekļus pašus. Iespējams ievietot visiem interesējošu informāciju, kas būtu derīga lasīšanai. Ja jūsu rīcībā ir fotogrāfijas, fiksēti notikumi vai atmiņu stāsti, kā arī pārdomas par aktuālām tēmām mūslaikos, šo informāciju var iesniegt draudzes mājaslapas redaktoram mācītājam Mārcim Zeifertam. 

Būsim pateicīgi par sniegtu palīdzību tekstu rediģēšanai un informācijas sagatavošanai. Īpaši nozīmīga mājas lapas darbība ir laikā, kad draudzē vīrusa epidēmijas dēļ dievkalpojumi uz laiku ir atcelti un draudzes locekļi meklē attālinātās saziņas iespējas.

Draudzes mājas lapa internetā darbojas kopš 2007. gada.

« atpakaļ

Mazais svētbrīdis

Dievs Savu mīlestību uz mums parāda ar to, ka Kristus par mums nomiris, kad mēs vēl bijām grēcinieki.
Rm 5:8

Reminiscere – Otrā Gavēņa laika svētdiena

Jes 50:5–10; 1Tes 4:1–7; Mt 17:1–9
Ps 22:24–32; 1Moz 17:1–7, 15–16; Rm 4:13–25; Mk 8:31–38

Krāsa: violeta

Lai šie vārdi, ko es tev šodien pavēlu, ir tev sirdī! Piekodini tos saviem dēliem, runā uz tiem.
Ps 33:9

Bet Aizstāvis, Svētais Gars, ko Tēvs sūtīs manā vārdā, mācīs jums visu un atgādinās jums visu, ko esmu
jums runājis.
Jņ 14:26

1Moz 41:14–45
Rm 6:3–14
Jņ 5:19–24

Pierakstīties jaunumiem

Lūdzu pierakstieties jaunumiem, ja vēlaties e-pastā regulāri saņemt draudzes aktualitātes

INFORMĀCIJAS LAPIŅA

Ārlavas ev.lut. draudze © 2020. Visas tiesības paturētas. Dizains: Provincentrs; Programmatūra: GlobalPRO »