Svētdarbības
 Ziedojumi
 Publikācijas
 Laikmetu liecības
 Galerija
 Ceļotājiem
Meklēšana

 

  Draudzes piederība

Piederības jautājums ir viens no svarīgākajiem jautājumiem cilvēka dzīvē. Garīgās piederības saknes cilvēka dzīvē īstenojas draudzē, kurā viņš ir kristīts, iesvētīts un laulāts.

Tradīcijas loma nav mazsvarīga, tomēr cilvēka attiecības ar Dievu galvenokārt veidojas mijiedarbē ar savu draudzi, kur viņš apmeklē dievkalpojumus un iekļaujas tās izaugsmē.

Ārlavas evaņģēliski luteriskā draudze galvenokārt apvieno Valdemārpils un tās lauku teritorijas iedzīvotājus, kā arī Lubes, Īves un Valdgales pagastu iedzīvotājus. 2006.g. reģistrēti 138 draudzes locekļi, kuru piederību nosaka, saskaņā ar Baznīcas Satversmi, samaksātais draudzes nodoklis.

Ārlavas evaņģēliski luteriskajā draudzē pirms 2. pasaules kara bija aptuveni 5500 draudzes locekļu. Arī pēckara gados līdz pat šodienai nekad draudzes dzīve nav pārtraukta. Vai neesi domājis par draudzes piederības atjaunošanu? Varbūt arī tavā dzīvē ir pienācis laiks kristībām, iesvētībām vai laulībām? Tiem, kuri nekad nav bijuši Ārlavas draudzes locekļi, ir visas iespējas par tādiem kļūt. Durvis priekš tevis ir atvērtas.

Lai atjaunotu draudzes piederību, pirmais solis ir aizpildīt draudzes locekļa reģistrācijas anketu un uzņemt kontaktus ar draudzes mācītāju. Draudzes locekļa reģistrācijas anketu iespējams lejupielādēt šeit ( lejupielāde).Citi raksti par šo tēmu:
Draudzes padomes lēmumi un hronika
Fragments no grāmatas "No Ārlavas līdz Ņujorkai"

Lūdzu pierakstieties jaunumiem, ja vēlaties epastā regulāri saņemt draudzes aktualitātes
Copyright 2006; Created by MB Studija »